צבעים חיוורים, כמו המצברוח שלנו (אוקטובר 2023)

השבועות האחרונים, בהם עוצמת החיים נדמית לעיתים גם חיוורת, גורמים לי להעמיק את המחשבה על עוצמה וטיבם של צבעים.

בעבודתי כמפתחת מצגות עסקיות, גיליתי שגם צבעים חיוורים ובהירים עושים עבודה טובה. בשקט בשקט, בלי רעש וצלצולים. הם מעניקים אלגנטיות ורוגע, ובמיוחד בתקופה זו הם משדרים אופטימיות ותקווה.

דמיינו לעצמכם מצגת שצבעי הרקע שלה גוונים עדינים של תכלת, כחול, ירוק או אפור משתלבים עם הטקסט בעדינות, תומכים בו ומגבירים את המסר שאנו מעבירים. צבעי רקע בהירים שמקנים תחושה של פשטות ושלווה, בעוד שגוונים כהים עלולים ליצור אפקט של כבדות או דרמה (מוגזמת?)

השילוב של צבעי רקע בהירים עם פונטים כהים במצגת אינו רק עניין של טעם אישי או טרנד, אלא חלק בלתי נפרד מאסטרטגיה עסקית המתרחשת מאחורי הקלעים.

מצגות נועדו להעביר מסר בצורה ברורה ויעילה, וצבעים בהירים יכולים לעשות עבורנו את העבודה הזו. הם מעבירים תחושת ניקיון וחדשנות, ומתאימים לתחומים כמו בריאות ורפואה, טכנולוגיה והיי-טק, קוסמטיקה, טיפוח, מוצרי ילדים, ועיצוב פנים מינימליסטי.

השימוש המושכל בצבעים חיוורים ובהירים יכול להעצים את המסר שלנו ולהשאיר רושם חזק ומדויק, בייחוד בתקופות מאתגרות. הבחירה שלנו בצבעים צריכה להיות מושכלת ומתוך מחשבה, כדי ליצור מצגות שלא רק עונות על צרכי הרגע, אלא גם עושות עבורנו את העבודה לאורך זמן.

אני אוהבת את כולם 🧡 גם כשהם בצבעים חיוורים 🧡🧡

חדש! חדש!

קורס דיגיטלי לבניית מצגות

מתאים לכל מי שעומד מול קהל,
מרצה, מנחה או מציג

כלים פרקטיים לארגון תוכן חכם
ועיצוב מצגות מרהיבות שתיצרו בעצמכם!

דילוג לתוכן